Data pro váš web

Pro stručné zobrazení aktuálního počasí v Domašově u Brna jsem připravil šest variant zobrazení, které si v případě zájmu můžete vložit do svých stránek.


Data v uvedených obrázcích jsou aktualizována po patnácti vteřinách, pro správné zobrazení na obrazovce prohlížeče je nutno zajistit obnovení dat buď vložením příslušného kódu do hlavičky vaší stránky nebo klávesou F5 vynutit nové načtení dat. Velikosti obrázků prosím neměňte, protože jinak dojde k deformaci písma i celkového rozložení údajů.
Ikona s odkazem
Chcete-li využít tuto ikonu jako odkaz na web o počasí v Domašově u Brna na své webové stránky, vložte prosím do stránky následující kód:

<a href="http://pocasidomasov.cz" target="_blank">
<img src="http://pocasidomasov.cz/images/logo1.png" /></a>
První banner
Banner má rozměry 468 x 60 px. Chcete-li využít tuto verzi pro přidání informací o počasí v Domašově u Brna na své webové stránky, vložte prosím do stránky následující kód:

<a href="http://pocasidomasov.cz" target="_blank">
<img src="http://pocasidomasov/banner.php" border="0" /></a>
Podobný, ale jinak orientovaný banner
Banner má rozměry 185 x 200 px. Chcete-li využít tuto verzi pro přidání informací o počasí v Domašově u Brna na své webové stránky, vložte prosím do stránky následující kód:

<a href="http://pocasidomasov.cz" target="_blank">
<img src="http://pocasidomasov/banner1.php" border="0" /></a>


Poznámka: Údaj právě prší, nebo právě neprší se odvozuje z intenzity srážek, proto je funkční jen při silnějším dešti.
Plovoucí text
Proužek má rozměry 500 x 20 px. Chcete-li využít tuto verzi pro přidání informací o počasí v Domašově u Brna na své webové stránky, vložte prosím do stránky následující kód:

<iframe width="500" height="15" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://pocasidomasov.cz/banner2.php"> </iframe>
Banner Weather Underground


Weather Underground PWS IJIHOMOR14

Banner má rozměry 250 x 150 px. Chcete-li využít tuto verzi pro přidání informací o počasí v Domašově u Brna na své webové stránky, vložte prosím do stránky následující kód:

<a href="http://www.wunderground.com/weatherstation/WXDailyHistory.asp?ID=IJIHOMOR14">
<img src="http://banners.wunderground.com/cgi-bin/banner/ban/wxBanner?bannertype=pws250_metric&weatherstationcount=IJIHOMOR14"
width="250" height="150" border="0" alt="Weather Underground PWS IJIHOMOR14" /></a>
Banner Weather Underground s web kamerou
Banner má rozměry 290 x 300 px. Chcete-li využít tuto verzi pro přidání informací o počasí v Domašově u Brna na své webové stránky, vložte prosím do stránky následující kód:

<object width="290" height="300"><param name="movie" value="http://www.wunderground.com/swf/pws_mini_rf.swf?station=IJIHOMOR14&freq=2.5&camurl=http%3A%2F%2Ficons.wunderground.com%2Fwebcamramdisk%2Fp%2Fo%2Fpocasidomasovcz%2F1%2Fcurrent.jpg&units=metric&lang=CZ" />
<embed src="http://www.wunderground.com/swf/pws_mini_rf.swf?station=IJIHOMOR14&freq=2.5&camurl=http%3A%2F%2Ficons.wunderground.com%2Fwebcamramdisk%2Fp%2Fo%2Fpocasidomasovcz%2F1%2Fcurrent.jpg&units=metric&lang=CZ"
type="application/x-shockwave-flash" width="290" height="300" /></object>
Aplikace na čtení dat z programu Cumulus pro mobilní telefony se systémem Android


android
Klikněte ZDE pro stažení aplikace.

Pro nainstalování postupujte podle informací autora. Do obrazovky Weather station data URL vyplňte http://www.pocasidomasov.cz/realtime.txt
nebo http://www.pocasidomasov.cz/realtime.xml

© Autor a grafická úprava stránky: Michal Hrbek